Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art and design
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения за лого и дизайн

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Phoenix
Admin
Phoenix


Брой мнения : 66
Join date : 17.02.2011
Age : 33

Предложения за лого и дизайн Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения за лого и дизайн   Предложения за лого и дизайн EmptyСря Фев 23, 2011 10:32 pm

Колеги дизайнери Smile По предложение на Коцето, дайте да наберем предложения за Логота и дизайн за форума sunny Всяко предложение е добре дошло!
Върнете се в началото Go down
https://e-design.bulgarianforum.net
Valio
**
**
Valio


Брой мнения : 68
Join date : 22.02.2011

Предложения за лого и дизайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за лого и дизайн   Предложения за лого и дизайн EmptyЧет Фев 24, 2011 12:39 pm

Здравейте колеги! В случай, че на някой му се занимава, мога да дам няколко съвета и предложения как да започнем промените. За жалост моите умения по програмиране са оскъдни, затова ако някой от съфорумниците може и има желание нека пише. Аз имам някои също неголеми познания за Photo Shop, така че можем да направим комбина. Аз да превръщам идеите във .png файлове, а той да ги качва на сайта (разбира се всеки, на когото му се занимава, може да се заеме с правенето на бутончетата, баровете и разните други работи, просто казвам, че ако не сте уверени, че не можете или не ви се занимава, а имате идеи е хубаво да ги споделите, а аз ще се помъча да ги реализирам).

Първото нещо, което трябва да направите, ако искате да опитате по моят начин е да се снабдите със сравнително нова версия на Photo Shop. След това можете да направите screenshot в реални размери за страницата, която виждате. По този начин ще разберете с каква резолюция са различните барове и банери (ако искате да се придържате към зададеният дизай), обръщам ви внимание, че различните монитори с разлчни резолюции, изкарват сайта по различен начин. От тук нататък сами решавате, какво искате да правите. Ако искате можете да започнете изграждане на съвсем нови барове, които после може да качите в темата, или просто да отворите screenshot-а и да му промените цветовете, и да добавите полупрозрачни изображения във фона. Ако изберете първото имате пълна свобода, ако изберете второто, може да опитате следните няколко функции на Photo Shop:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ПП: Съжалявам за големите картинки, просто форума не прие нито единт от bbcode-овете, които използвах за промяна на големината...
ПП2: Ако предизвикат интерес, може да кача още няколко бързи трика.
ПП3: Все още се издирва програмист, за сега всичко ще е само идеи.
Върнете се в началото Go down
 
Предложения за лого и дизайн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Извън университета :: Други-
Идете на: