Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art and design
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 MTM и скапаната курсова

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
KoceTo
**
**
KoceTo


Брой мнения : 69
Join date : 22.02.2011

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyПон Апр 18, 2011 6:45 pm

Някой знае ли какво точно се изисква от скапаната курсова,че на мен ми е дива индия ... :С
Върнете се в началото Go down
fey
*
*
fey


Брой мнения : 28
Join date : 25.02.2011

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyПон Апр 18, 2011 11:23 pm

трябва да отговаряш кратко и ясно, с един два реда, на поставените ти въпроси и задачи, след което трябва да напишеш най-много страница обосновка, като може да слагаш графики и картинки, поне аз като ходих на консултация преподавателя така ми обясни Very Happy дано да съм ти била полезна =)))))))
Върнете се в началото Go down
KoceTo
**
**
KoceTo


Брой мнения : 69
Join date : 22.02.2011

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyВто Апр 19, 2011 2:23 pm

В смисал ?!Под какво я иска тая обосновка,нали му отговарям на въпроса и толко ,какво повече иска Sad
Върнете се в началото Go down
pyleto
-
-
pyleto


Брой мнения : 7
Join date : 02.03.2011

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyСря Апр 20, 2011 9:10 pm

В рамките на една страница А4 трябва да отговориш на въпроса и към него задължително трябва да има някаква, графика или снимка, или нещо от този сорт, за да докажеш писанията си. Всичко това не трябва да е повече от една страница.
Върнете се в началото Go down
Phoenix
Admin
Phoenix


Брой мнения : 66
Join date : 17.02.2011
Age : 33

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyЧет Апр 21, 2011 12:22 am

Амии да картинките са желателни иии иначе той ми вика че може и повече страници обосновка ама няма разлика, всмисал ако ще и роман да напишеш няма да ти е в плюс
Върнете се в началото Go down
https://e-design.bulgarianforum.net
KoceTo
**
**
KoceTo


Брой мнения : 69
Join date : 22.02.2011

MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова EmptyЧет Апр 21, 2011 3:21 pm

fuck Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





MTM и скапаната курсова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MTM и скапаната курсова   MTM и скапаната курсова Empty

Върнете се в началото Go down
 
MTM и скапаната курсова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Университет :: Учебни Предмети-
Идете на: